#
#

Navigace

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Mobilní aplikace

v obraze

google-play-downloadapp-store-download

Aktuální počasí

Počasí dnes:

24. 6. 2019

skoroj

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno. Denní teploty 26 až 30°C. Noční teploty 17 až 13°C.

Povodňový plán

Digitální povodňový plán obce Děhylov

http://www.edpp.cz/dpp/dehylov

Obsah

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

 

 

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

 

 

Zprávy

Pozvánka na přátelské posezení do sklípku moštárny

Český zahrádkářský svaz Děhylov, zve občany na přátelská posezení do sklípku moštárny, v pátek 28. června 2019 od 17,00 hodin, domácí kuchyně a občerstvení zajištěno. Tato páteční posezení se budou pravidelně opakovat co čtrnáct dnů v pátek. Na Vaši návštěvu se těší Zahrádkáři Děhylov celý text

ostatní | 21. 6. 2019 | Autor: Správce Webu

Rodinné pasy

Rodinný pas
Projekt je založen na systému poskytování slev rodinám z Moravskoslezského kraje s alespoň jedním dítětem do 18 ti let, včetně rodin neúplných, náhradních či rodin tvořených partnerským svazkem bez složení manželského slibu. Účast na projektu a využívání slev je pro rodiny díky podpoře Moravskoslezského kraje bezplatná a slevy mohou využít napříč celou republikou, podle zapojených poskytovatelů. Slevy je možné využívat na produkty i služby z oblasti kultury, cestovního ruchu, stravování, zdravotnictví apod. Stěžejní myšlenkou tohoto projektu je prostřednictvím výhod a slev umožnit rodinám větší zapojení do kulturních, sportovních, zábavních a dalších aktivit, které jinak mohou být pro rodiny finančně náročné. Informace o projektu s možností on-line registrace jsou na adrese: www.rodinnepasy.cz.

celý text

ostatní | 20. 6. 2019 | Autor: Správce Webu

Zvěřinové hody

Zvěřinové hody, sobota 29. června od 13 hod. chata MS Děhylov, z.s., Zemědělská 207/16, Děhylov. celý text

ostatní | 7. 6. 2019 | Autor: Správce Webu