#
#

Navigace

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Mobilní aplikace

v obraze

google-play-downloadapp-store-download

Aktuální počasí

Počasí dnes:

18. 10. 2019

obl

Bude polojasno až oblačno. Denní teploty 14 až 18°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Povodňový plán

Digitální povodňový plán obce Děhylov

http://www.edpp.cz/dpp/dehylov

Obsah

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.


Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

 

 

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

 

 

Zprávy

Činnost Informačního centra pro mládež (ICM) Ostrava

ICM Ostrava je regionální pobočkou Národního informačního centra pod mládež, zřizovanou Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, jež udělilo našemu infocentru certifikaci.
ICM je místo, kde jsou bezplatně poskytovány informace z oblastí dotýkajících se života mladých lidí. Pomáháme zejména v oblasti vzdělávání, práce, dobrovolnictví, cestování, občanských záležitostí, poskytujeme rady pro smysluplné trávení volného času.
celý text

ostatní | 10. 10. 2019 | Autor: Správce Webu

pošta Partner - dočasná změna hodin pro veřejnost

Pošta Partner Děhylov oznamuje dočasnou změnu provozních hodin pro veřejnost v týdnu od 14.10. do 21.10.2019 celý text

ostatní | 4. 10. 2019 | Autor: Správce Webu

Povinné "čipování" psů

Povinné označování psů.
Od 1. ledna 2020 vstupuje na základě novely veterinárního zákona č. 302/2017 Sb. v účinnost povinnost označovat psy na území České republiky mikročipem. celý text

ostatní | 24. 9. 2019 | Autor: Správce Webu

ČEZ - upozornění k odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů

Upozorňujeme vlastníky a uživatelé pozemků, přes které vede nadzemní elektrické vedení distribuční soustavy provozované společností ČEZ Distribuce, k odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů. Zásah provádějte průběžně v období vegetačního klidu do 15.11.2019 celý text

ostatní | 24. 9. 2019 | Autor: Správce Webu

Rodinné pasy

Rodinný pas
Projekt je založen na systému poskytování slev rodinám z Moravskoslezského kraje s alespoň jedním dítětem do 18 ti let, včetně rodin neúplných, náhradních či rodin tvořených partnerským svazkem bez složení manželského slibu. Účast na projektu a využívání slev je pro rodiny díky podpoře Moravskoslezského kraje bezplatná a slevy mohou využít napříč celou republikou, podle zapojených poskytovatelů. Slevy je možné využívat na produkty i služby z oblasti kultury, cestovního ruchu, stravování, zdravotnictví apod. Stěžejní myšlenkou tohoto projektu je prostřednictvím výhod a slev umožnit rodinám větší zapojení do kulturních, sportovních, zábavních a dalších aktivit, které jinak mohou být pro rodiny finančně náročné. Informace o projektu s možností on-line registrace jsou na adrese: www.rodinnepasy.cz.

celý text

ostatní | 20. 6. 2019 | Autor: Správce Webu