#
#

Navigace

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Mobilní aplikace

v obraze

google-play-downloadapp-store-download

Aktuální počasí

Počasí dnes:

18. 10. 2019

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, v SZ polovině Čech až zataženo, místy přeháňky. Denní teploty 15 až 19°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Povodňový plán

Digitální povodňový plán obce Děhylov

http://www.edpp.cz/dpp/dehylov

Obsah

Vážení spoluobčané

www stránky obecních úřadu musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední desku a              e-podatelnu, která pomáhá snadněji občanům komunikovat s úřadem.

www stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věříme tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

 

Novinky

10.10.2019

Činnost Informačního centra pro mládež (ICM) Ostrava

ICM Ostrava je regionální pobočkou Národního informačního centra pod mládež, zřizovanou Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, jež udělilo našemu infocentru certifikaci. ICM je místo, kde jsou bezplatně poskytovány informace z oblastí dotýkajících se života mladých lidí. Pomáháme zejména v oblasti vzdělávání, práce, dobrovolnictví, cestování, občanských záležitostí, poskytujeme rady pro smysluplné trávení volného času.

Detail Aktuality

04.10.2019

pošta Partner - dočasná změna hodin pro veřejnost

Pošta Partner Děhylov oznamuje dočasnou změnu provozních hodin pro veřejnost v týdnu od 14.10. do 21.10.2019

Detail Aktuality

24.09.2019

Povinné "čipování" psů

Povinné označování psů. Od 1. ledna 2020 vstupuje na základě novely veterinárního zákona č. 302/2017 Sb. v účinnost povinnost označovat psy na území České republiky mikročipem.

Detail Aktuality

24.09.2019

ČEZ - upozornění k odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů

Upozorňujeme vlastníky a uživatelé pozemků, přes které vede nadzemní elektrické vedení distribuční soustavy provozované společností ČEZ Distribuce, k odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů. Zásah provádějte průběžně v období vegetačního klidu do 15.11.2019

Detail Aktuality